Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

Vínománie - prodejní akce v pěší zóně centra Brna - nabídka pro vinaře

11. 4. 2015 07:51

Vážení vinaři, naše společnost SNIP & CO ve spolupráci se Svazem vinařůČR a s podporou Vinařského fondu ČR i s řadou partnerů připravuje na letošní květen novou prodejní a prezentační akci z oblasti vinařství v moravské metropoli.

Úvodní ročník pod názvem "Májová přehlídka moravských vín – Vínománie 2015" se uskuteční v třídenní produkci s doprovodnými programy v centru Brna ve dnech 28. – 30. května. Prodejní akce je součástí renomovaného festivalu zábavy Brno – město uprostřed Evropy, jehož součástí je mezinárodní přehlídka ohňostrojů IGNIS BRUNENSIS.

Od letošního roku chceme v týmové produkci řady partnerů ve spolupráci s Jihomoravským krajem, statutárním městem Brnem a dalšími, vybudovat základ tradice májové
vinařské akce. Společná akce obohatí nabídku volnočasových a prezentačních aktivit pro nejširší veřejnost včetně prodejních aktivit vinařů v aglomeraci vinařské Moravy v brněnské festivalové atmosféře s vysokou návštěvností.

Taková aktivita se samozřejmě neobejde bez Vás, bez účasti renomovaných vinařů, vinařství a obchodníků s moravským vínem. Proto se obracíme za celý producentský tým také
na Vás. Rádi bychom uvítali Vaši prodejní účast v této akci. V příloze je základní náborová dokumentace k prodejní prezentaci včetně doplňujících informací k akci v krajském městě Brně.

Připravena je rozsáhlá propagační a komunikační podpora, program a služby pro návštěvníky, včetně krytého stanu pro posezení za každého počasí. Budeme velmi rádi pokud se této akce zúčastníte. Ještě doplňuji, že prodejní místa jsou postavena z kvalitních stanů 5x5m (typ Pagoda) s možností objednávek pouze půlených prodejních prostor (2,5x5m) nebo volných míst na výstavbu vlastních stánků. Prodejní stan v nabídce je určen pro jednotlivé prodejce, příp. po dohodě s námi také ve sdruženích (např. VOC, obchodní skupiny).

Opravdu budeme rádi, když Vás uvítáme ve skupině renomovaných vinařů a přispějeme i k Vaší jmenovité prezentaci v pěší zóně frekventovaných částí Brna.

V rámci spolupráce poskytujeme členům Svazu vinařů ČR slevu 10% ze všech variant prodejních míst. Děkujeme za brzké odeslání přiložené objednávky (příp. i sdělení,
že se akce nezúčastníte). Rádi poskytneme další informace, služby a doporučení.

Těšíme se na další spolupráci a zejména na setkání při Májové přehlídce moravských vín při festivalu Brno – město uprostřed Evropy (více na www.ignisbrunensis.cz ).

S přátelským pozdravem
Jiří Morávek
generální ředitel
Přílohy: Přihláška – objednávka, dokumentace k akci