Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

Bacchus 2015 - mezinárodní soutěž vín - Madrid - informace pro vinaře

22. 1. 2015 12:03

Vážení vinaři, nabízíme vám možnost společné účasti vín na prestižní mezinárodní soutěži Bacchus v Madridu (Španělsko). Tato soutěž má záštitu O.I.V. a VINOFED. Vína bude hodnotit mezinárodní porota renomovaných degustátorů, enologů, Masters of Wine a Masters of Sommelier.

Národní vinařské centrum bude v letošním roce zajišťovat společnou účast našich vín na této soutěži. Nejedná se ale o soutěž podpořenou Vinařským fondem, tj. přihlašovací poplatky budou fakturovány v Kč dle skutečnosti a také doprava se rozpočítá poměrným způsobem.

Termín doručení vzorků a přihlášek do NVC: od 23. do 26. února 2015

Doručte do Národního vinařského centra ve Valticích (Zámek 1).

  • 3 láhve (0,75 nebo 1,5l) příp. 6 láhví, pokud je objem 0,5 l. Láhve pečlivě zabalte a karton označte "Bacchus 2015 Španělsko"
  • vyplněnou a podepsanou přihlášku pro každé víno (viz příloha níže)
  • kopii laboratorního rozboru
  • pro potřeby NVC vyplněnou tabulku v Excelu - zaslat e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Přihlašovací poplatky: dle přiloženého infomateriálu. Platba bude společná, tj. je předpoklad, že využijeme množstevní slevu a poplatek za vzorek bude jako od 10 vzorku, tj. 106 € / vzorek (plus české DPH). Doprava - rozpočítáno dle skutečnosti.

Případné další informace: Ing. Pavel Krška, tel. 721 414 575 nebo Ing. Marek Babisz, tel. 602 470 262.

Více informací na webu soutěže: http://www.concursobacchus.com/