Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

Informace a závazné přihlášky pro vinaře, kteří se budou chtít osobně účastnit prezentační akce „Svatomartinský košt“ 11. 11. 2014 v Brně.

8. 10. 2014 07:58

Vážení vinaři, chcete se účastnit akcí na podporu Svatomartinského vína 11.11. 2014 na nám. Svobody v Brně? Více informací v detailu článku.

Svatomartinský košt v Brně se uskuteční dne 11.11. 2014 (úterý) mezi 11:00 – 18:00 hod. na nám. Svobody v Brně.
Jedná se o hlavní veřejnou prezentační akci Svatomartinského vína, kterou zajišťuje Vinařský fond. Na této akci budou prezentována vína, která získají známku „Svatomartinské" a která dodáte dle podmínek uzavřené podlicenční smlouvy do Národního vinařského centra ve Valticích.

Účelem osobní účasti vinaře je:
- Zajistit nalévání vlastních svatomartinských vín (jedná se o víno, které Fond od vinaře odkupuje v dohodnuté ceně 50 Kč vč. DPH/lahev – viz podlicenční smlouva).
- Nabízet a prodávat svá svatomartinská vína návštěvníkům (nabízet pouze svatomartinská vína!). V tomto případě by se jednalo o přímý prodej vlastním jménem a na vlastní účet a odpovědnost, tj. vinař si musí sám zajistit dovoz vín k prodeji (nejpozději do 9:00 hod v den konání), mít připraveny paragony a splňovat podmínky pro maloprodej vín. Prodej je možný pouze z určených prezentačních míst. Víno určené k prodeji si vinař musí navézt sám.


Počet míst na akci je omezen na prvních 18 přihlášených vinařství z důvodu omezené kapacity míst!

Vinaři, kteří se na tuto akci přihlásí a žádné z jeho vín neobdrží známku „Svatomartinské", bude z této akce vyřazen a na jeho místo nastoupí náhradník.

Vyplněné přihlášky (viz. příloha) zasílejte na adresuTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.