Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

Slow Food® Krakov pořádá I. ročník soutěže Svatomartinských vín

26. 10. 2014 08:36

Krakovské konvivium mezinárodního hnutí Slow Food® zve české a moravské vinaře k účasti na I. ročníku soutěže zasvěcené výlučně mladým vínům aktuálního ročníku. Hodnocení se uskuteční 8. 11. v Krakově. Účast v soutěži je bezplatná.

Podmínkou je zaslání vyplněné přihlášky vín (Application Form) nejpozději 5. 11. (e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) a doručení vzorků vín po 3 lahvích (poštou, kurýrem či osobně) nejpozději 7. 11. (adresa Krako Slow Wines, Lipowa 6F, 30-704 Krakov, Polsko).

 

Další informace:

Wojciech Bosak, Slow Food Polska, +48 604 930 973, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Martin Křístek, Slow Food Moravia, 603 240 661, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.