Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

Pardubický festival vín 2014 - informace pro vinaře a sommeliery

27. 6. 2014 12:32

Vážení přátelé pěkných vín, nejstarší festival vína ve východních Čechách opět láká návštěvníky, vinaře i sommeliéry do Pardubic.

Letošní 17. ročník opět naváže na tradiční akce velmi ceněné a navštěvované vinařskými nadšenci nejen z celého východu Čech, ale z celé ČR i ze zahraničí.

16. ročník soutěže vín - 20. - 21. 8. 2014

 

V loňském roce jsme byli poctěni uspořádáním soutěže vín VinoForum 2013 Pardubice, na kterou budeme opět navazovat. Zároveň jsme prohloubili spolupráci s mnohaletým mediálním partnerem PFV, časopisem WINE@Degustation, který bude od letošního ročníku udělovat speciální ocenění pro vína z odrůd Ryzlink rýnský a Pinot noir.

 

V případě Vašeho zájmu o účast v prestižní soutěži mne kontaktujte. Podrobnosti naleznete v přiložených propozicích.

 

16. ročník soutěže sommeliérů - Sommeliér Znovín 2014 - 22. 8. 2014

 

Již tradiční soutěž sommeliérů pořádaná ve spolupráci s Asociací sommeliérů ČR. Nejlepší tři představí své umění i na Pardubické vinařské noci a obdrží hodnotné ceny. Podrobnosti naleznete v přiložených propozicích.  

 

6. ročník Pardubické vinařské noci - 22. 8. 2014

 

Lidová veselice na Pernštýnském náměstí, kde je pro cca 7.000 návštěvníků připraven bohatý kulturní program vč. cimbálové muziky, mnoho stánků s vínem a občerstvením.

 

17. ročník Pardubického festivalu vína - 22. - 23. 8. 2014

 

Nejstarší festival vína ve východních Čechách každoročně přivítá na pardubickém Zámku na 5.000 návštěvníků, což potvrzuje fakt, že původně nevinařské Pardubice jsou dnes městem vinné révě zaslíbeným. Chcete-li být i Vy součástí této prodejní a kontraktační výstavy neváhejte mne kontaktovat. Registrace vín na webové stránce www.elwis.cz. Podrobnosti naleznete v přiložených propozicích.

 

V případě jakýchkoli dotazů se na mne neváhejte obrátit.

 

Těším se na viděnou v Pardubicích při sklence božského moku

 

Pavel Morávek

manager PFV

+420 732 508 986

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

www.pardubickyfestivalvina.cz