Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

Pozvánka na pracovní seminář ke značce Svatomartinské - 4.4.2014

6. 3. 2014 12:40

Vážení vinaři, Národní vinařské centrum, Vinařský fond a Svaz vinařů Vás zve na pracovní seminář ke značce "Svatomartinské". Cílem semináře je prodiskutovat dosavadní podmínky užívání značky „Svatomartinské“, její medializaci a možnosti možných úprav pro budoucnost.

Termín: pátek, 4. dubna 2014 od 10.00 hod.

Místo: Přednáškový sál Národního vinařského centra, Zámek 1, Valtice

Seminář je určen především pro vinaře, aktivně pracující se známkou Svatomartinské, příp. pro zástupce vinařských sdružení a spolků.

Účast je nutno potvrdit na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . V potvrzení uveďte jméno účastníka, firmu a kontakt (telefon).

Kontakty:

• Ing. Pavel Krška, Národní vinařské centrum, o.p.s., tel. 721 414 575, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

• Ing. Jaroslav Machovec, Vinařský fond, tel. 606 645 470, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

• Ing. Martin Půček, Svaz vinařů ČR, tel. 606 743 231, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.