Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

Konference na téma Vinařství a vinohradnictví - Modra, SR

30. 9. 2013 08:13

Vážení vinaři, jménem organizátora Politické rady regionu centrope a doprovodné odborné konference na téma Vinařství a vinohradnictví, která se uskuteční dne 14. 10. 2013 v Modre na Slovensku, Vás zveme k účasti.

Návrh programu (zatím nikoliv finální) zasíláme v příloze. Zajímavé by pro Vás mohly být takzvané Vinné trhy centrope, tedy prezentace vašich vín, která bude probíhat paralelně ke konferenci. V případě zájmu o konferenci samotnou či dokonce aktivní vystoupení v některém z panelů budete samozřejmě vítáni. Organizátor (slovensky dom centrope) nabízí zajištění prostoru k prezentaci vín a proplacení cestovních nákladů. V případě zájmu se obraťte přímo na organizátora na adrese:

SLOVENSKÝ DOM CENTROPE
Sabinovská 16,  P.O.Box 106
820 05 Bratislava 25
Tel: +421 948 228 657

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

web: www.domcentrope.sk

Komunikaci v kopii zasílejte i na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Vinařský fond ČR  ani Národní vinařské centrum se na organizaci této akce nijak nepodílí, pouze působí jako kontakt pro Vaše přímé oslovení. Proto prosíme svou případnou účast řešte na výše uvedených kontaktech.

 

Pavel Cmiel

Phone: +420 541 658 869

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

web: www.kr-jihomoravsky.cz