Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

Last minute - účast na veletrhu FOR GASTRO&HOTEL

20. 9. 2013 11:20

Vážení vinaři.

rádi bychom Vám nabídli v nadcházejícím veletrhu FOR GASTRO&HOTEL , jenž v pořádáme pro odborníky z gastronomie a hotelnictví v datu 26.-29.09.2013 v PVA EXPO PRAHA v Letňanech, možnost prezentace Vašeho vinařství na doplnění volné plochy , jež vznikla po stornu účati 2 menších firem. 

Výstava je zatím největší odbornou gastro akcí v Letňanech, kterou jsme pořádali . Koná se v nové výstavní hale č.4 hale a dovolíme si Vám zaslat v příloze zprávy a další informace o akci i doprovodných programech pro Vás profesionály – viz, Newsletter níže v mailu. Zároveň Vám chceme nabídnout poslední dvě možné výstavní plochy, jež nám vznikly stornováním účasti dvou firem z vážných důvodů. Nabízíme je za velmi zajímavých finančních podmínek a zlevněnou  cenu.

Souběžně s touto akcí budou probíhat v dalších 5 halách veletrhy FOR INTERIOR – nábytek a interiérový design a FOR DECOR&PRESENT – veletrh dekorací, bytových doplňků a dárků. Budou tak obsazeny všechny výstavní haly o rozloze 20 000m2 a zúčastní se na  450 vystavovatelů v rámci celého souboru veletrhů. Návštěvnost očekáváme přes 30 000 hostů nejen hlavně z odvětví gastronomie, ale také návštěvníci s vyšším životním standardem a se zájmem o kvalitu. Letošní ročník je podpořen rozsevem přes 200 000 ks čestných vstupenek pro profesionály, větší kampaní a také nově 8 partnery, jež na akci spolupracují.

Více aktuálních informací najdete na webových stránkách veletrhu a nově i s odkazem na doprovodné programy, kde se i Vy můžete registrovat k účasti na odborné semináře, prezentace a soutěže např. pro kuchaře pizzaře MARGHERITA CUP 2013, dovíte se více o připravovaných prezentacích, kuchařských i cukrářských  show i návštěvnických soutěžích o hodnotné ceny.

Více na:   http://for-gastro.cz/2013/cz/dopr.asp /. 

Příloha 1 – Doprovodný program zpracovaný graficky

Příloha 2 – PR článek k veletrhu

Příloha 3 -  Soutěž pizzařů Margherita CUP 2013 / Vyhrajte 5denní pobyt v italském letovisku dle vlastního výběru! /

Příloha 4 – Pozvánka na odborný seminář AKC ČR

Příloha 5 – plánek haly č.4 s exportem 2 volných míst. Pro VÁS  s ohledem na loňský neúspěch akce , nabízíme cenu pouze za stavbu a případné služby / elektřina , a registrační poplatek jen za 1000Kč. A to pouze nyní z důvodu nečekaného uvolnění ploch a samozřejmě chceme mít na veletrhu kvalitní firmy z oboru. Bohužel nově nám odřekl spolupráci i vystavovatel v úbodu veletrhu stánek č. 4A15 / 21m2 či 28m2 /. Tzn. momentálně je i tato plocha volná.

Výstavní  plochu bychom zapsali jako formou bárteru, který by jste sami určili a koordinovaně bychom zvali VIP osobnosti z businessu a majitelé firem k řízené degustaci vín.

Posílám Vám vstupenku na akci, jež stačí jen vytisknout – oboustranně po krátké registraci .

  1.  http://www.forinterior.cz/2013/cz/voucher.asp?v=35753850

Děkujeme za Vaši pozornost a předem děkujeme v případě zájmu o rychlé jednání.

S pozdravy

Milena Fernandez
Manager veletrhu

www.for-gastro.cz

www.facebook.com/abf.veletrhy.bydleni

T: 225 291 246
F: 225 291 191
M: 739 003 135
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.