Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

IceWine du Monde 2013 - informace pro vinaře

2. 8. 2013 13:02

UPOZORNĚNÍ - termín uzávěrky BYL PRODLOUŽEN NA 23. SRPNA 2013

Vážený pane, vážená paní, dovoluji si vás informovat o tom, že se v České republice bude pořádat 3. ročník mezinárodní soutěže vín s názvem „IceWine du Monde 2012“. Soutěž se uskuteční ve dnech 30. srpna až 1. září v prostorách zámku v Lednici, centru vinařství ČR. Soutěžit budou vína ledová, slámová a také ostatní přírodně sladká (výběry z bobulí, botrytické sběry atd.). Soutěž se letos poprvé koná pod garancí O.I.V. (International Organization of Vine and Wine - mezinárodní organizace pro révu a víno).

Budeme velmi potěšeni, pokud já a členové prestižní mezinárodní jury budeme mít možnost setkat se se vzorky Vašich vín. Věříme, že i Vaše účast přispěje k rostoucímu zájmu o tuto soutěž a k jejímu šířícímu se věhlasu, který akce zaznamenala v loňském roce. V přílohách naleznete statut soutěže a stručné informace. Další informace naleznete na stránkách www.icewine-du-monde.com.

Důležité informace pro přihlašovatele
- Přihlašování vín probíhá on-line přes systém ELWIS Národního vinařského centra: www.elwis.cz

- Termín přihlášení: nejpozději do 5. srpna 2013. Termín doručení vzorků: vzorky budou přebírány nejpozději do 12. srpna 2013. Sběrné místo: Národní vinařské centrum, Valtice.

- Na tuto soutěž se vztahuje podpora Vinařského fondu na 50% přihlašovatelského poplatku - vinaři z ČR budou platit pouze 1 400 Kč + DPH (platí pro 1-2 vzorky).