Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

Pronájem prostor hradní vinárny hradu Špilberk

4. 7. 2013 13:04

Nabídka pro vinaře

Vážení vinaři, primátor Statutárního města Brna pan Bc. Roman Onderka, MBA požádal hejtmana Jihomoravského kraje a současně předsedu Rady Vinařského fondu pana JUDr. Michala Haška o oslovení vinařských podniků s následující nabídkou:

Jedna z nejvýznamnějších památek města Brna a Jihomoravského kraje, národní kulturní památka hrad Špilberk, se po náročné rekonstrukci otevřela veřejnosti jako kulturní a společenské centrum. V rámci zájmu Magistrátu města Brna o rozšíření a zkvalitnění služeb návštěvníkům hradu Špilberk se na Vás obracíme s nabídkou pronájmu prostor obnovené Hradní vinárny resp. jejího provozování. Znovuotevření Hradní vinárny by jistě zvýšilo přitažlivost hradu Špilberk pro občany a návštěvníky města Brna.

Veškeré podmínky budoucímu nájemci uvedených prostor v jižním křídle hradu Špilberk jsou formulovány v záměru pronájmu, který statutární město Brno zveřejnilo na úřední desce Magistrátu města Brna a na webových stránkách www.brno.cz a www.spilberk.cz.

Soutěž s certifikovaným vinařstvím a vinným sklepem Vinum Moravicum a.s.

2. 8. 2018 10:17, Pro vin. turisty

Vážení příznivci vinařské turistiky a moravských i českých vín, vinařství Vinum Moravicum si pro Vás připravilo na měsíc srpen soutěž o vinné ceny. Zahrajte si a vyhrajte.  ...

Vína z Moravy, Vína z Čech