Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

Soutěžní přehlídka vín O HUSTOPEČSKOU PEČEŤ 2013

8. 2. 2013 16:22

Vážení vinaři, v pátek 5. dubna t. r. je termín dalšího ročníku soutěžní výstavy vín, a sice 9. ročníku výstavy pod názvem O HUSTOPEČSKOU PEČEŤ 2013. Všechny odborné i organizační pokyny jsou uvedeny ve Statutu výstavy, který je k dispozici na www.hustopece.cz v sekci „akce“. Současně ho ale také posíláme v příloze této zprávy.

Výsledky této soutěže včetně udělování medailí vítězům vín v jednotlivých kategoriích budou vyhlášeny při zahájení vlastní výstavy. Tradičně se vystavují odrůdy RV, RR, VZ, An, MP
a Sv. Dále se také vystavují růžová vína z uvedených odrůd. Soutěže se mohou zúčastnit vína ročníků 2009, 2010, 2011 a 2012.

Výstava vín se koná v hotelu Centro v Hustopečích, zahájení je v 16.00 hod.

Vážení vinaři, rádi bychom Vás požádali, abyste vzorky svých vín ve smyslu přiloženého Statutu výstavy, přispěli ke zdárnému průběhu soutěže vín a tím i celého dne věnovanému vínu a vinařství se všemi jeho radostmi i starostmi.

Přihlašování vín probíhá elektronicky na systému Národního vinařského centra www.elwis.cz

Ing. Luboš Kuchynka, starosta

Ing. Jan Vrba, městská rada

Ing. Jiří Teplý, vinařská komise

Radek Sedláček, SVE

Svatomartinské ročníku 2019 ochutnáme už v pátek 8. listopadu a bude kvalitnější

3. 6. 2019 13:08, Pro veřejnost

Vinařský fond, majitel ochranné známky Svatomartinské, rozhodl pro letošní rok o dvou změnách v jejím používání: Pro možnost používat známku Svatomartinské budou muset vína ročníku 2019 získat p ...

Vína z Moravy, Vína z Čech