Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

Vindemia Publica 2012 - informace pro vinaře

28. 1. 2013 10:05

Vážená paní, vážený pane, dovolujeme si Vás informovat, že všechny vinařské společnosti, plátci do Vinařského fondu, byly zařazeny do seznamu vinařství, která se v letošním roce mají možnost ucházet o titul Vindemia Publica 2012. Cena veřejnosti je již tradiční součástí prestižní vinařské soutěže Vinařství roku 2012 vyhlašované již čtvrtým rokem Svazem vinařů ČR, která vyvrcholí dne 28. března 2013 v pražské Lucerně.

Během slavnostního večera bude kromě řady dalších cen předáno také ocenění pro nejlepší vinařství ČR v samostatné kategorii cena veřejnosti – Vindemia Publica, o jejímž vítězi rozhoduje svými hlasy široká veřejnost. Po oficiální části večera bude následovat pochůzková degustace vín letošního ročníku Salonu vín ČR a finalistů Vinařství roku. V minulém roce se vítězem této kategorie stala společnost Vinné sklepy Valtice, a.s. Celkově veřejnost podpořila své favority více než 13 tisíci hlasy.

Do kategorie Vindemia Publica 2012 jsou letos zařazeni všichni vinaři, plátci do Vinařského fondu, jejichž pořadí ovlivní svými hlasy jejich příznivci, milovnici tuzemských vín a ostatní veřejnost. Hlasování proběhne jako v předchozích letech na webových stránkách (www.vinarstviroku.cz a www.vindemiapublica.cz ) nebo prostřednictvím aplikace pro smartphony, a to v období od 25. února do 25. března. Zákazníci prodejen Interspar, kteří si v době hlasování zakoupí láhev tuzemského vína a podpoří v hlasování své oblíbené vinařství, mají navíc možnost získat atraktivní výhru v podobě zahraničního zájezdu.

V případě splnění podmínky uvedené výše a tedy zapojení Vašeho vinařství do soutěže Vás k ničemu nezavazuje a není omezeno žádnými podmínkami. Přináší Vám však možnost zdarma se prezentovat na webových stránkách www.vindemiapublica.cz a také v aplikaci pro chytré telefony. Stačí vyplnit elektronický formulář, do kterého jednoduše doplníte text o vinařství a nahrajete fotografii. Další výhodou je také příležitost nabídnout Vaši profilovou sadu šesti vín. (Prodej je formou dobírky přímo objednateli, bez jakékoli provize.) Nabídku této sady vín také uvedete ve formuláři, který začátkem února obdržíte mailem. V případě, že nevyplníte profil vinařství, budete v rámci hlasování prezentováni pouze názvem Vašeho vinařství.

Soutěž vyhlašuje Svaz vinařů ČR a její organizaci zajišťuje agentura Locomotion pod odbornou garancí Vinařského institutu, jehož zástupce Vás také bude v průběhu několika dnů kontaktovat s podrobnějšími informacemi a rád zodpoví i Vaše případné dotazy.

Pokud o účast v této soutěži nemáte zájem, informujte nás prosím písemně na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nejpozději do 31. ledna 2013.

Děkujeme za spolupráci a přejeme Vám hodně úspěchů
S pozdravem

JUDr. Tibor Nyitray
Svaz vinařů České republiky

Svatomartinské ročníku 2019 ochutnáme už v pátek 8. listopadu a bude kvalitnější

3. 6. 2019 13:08, Pro veřejnost

Vinařský fond, majitel ochranné známky Svatomartinské, rozhodl pro letošní rok o dvou změnách v jejím používání: Pro možnost používat známku Svatomartinské budou muset vína ročníku 2019 získat p ...

Vína z Moravy, Vína z Čech