Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

Nabídka prezentace Národního zemědělského muzea

24. 1. 2006 14:28

Vážení vinaři,
přeposílám zajímavou nabídku prezentace Národního zemědělského muzea v Praze.
P. Krška

---

Vážený pane, vážená paní,
posílám Vám nabídku na spolupráci a prezentaci Vaší vinařské společnosti v rámci výstavy o historii českého a moravského vinařství , kterou pod (zatím) pracovním názvem "VÍNO" připravuje Národní zemědělské muzeum (Praha 7 - Letná, Kostelní 44) k realizaci ve dnech od 1. června do 30. listopadu 2006. Pro naši spolupráci Vám nabízíme následující možnosti:

1) Vlastní (samostatná) prezentace Vaší společnosti (v délce 1 - 7 dní) - přímo ve výstavní expozici "VÍNO" - podle předchozí dohody kdykoli v průběhu konání výstavy "VÍNO" v NZM (počínaje dnem 1. 6. 2006 a konče dnem 30. 11. 2006) . Z Vaší strany je možné připravit si na tuto dobu (min 1 den - max 1 týden) s a m o s t a t n o u p r e z e n t a c i V a š í společnosti (ve spojení s ochutnávkou či prodejem vína). K dispozici jen pro Vás bude speciální prostor zakomponovaný do architektonického řešení výstavy, a to ve stylu vinného sklípku, který můžete pomoci na dohodnutou dobu vytvořit právě Vy !
Běžný návštěvník výstavy - Váš potenciální zákazník - by tak měl, v případě, že mu nabídnete takovou příležitost -
v rámci prohlídky výstavy - i tyto možnosti:
- zastavit se a posedět ve "VAŠEM SKLÍPKU" (vnitřní aranžmá, dekorace a vybavení Vašimi předměty + event.Váš
personál)
- seznámit se s VAŠIMI reklamními a propagačními materiály (vč. možnosti podívat se na VÁŠ reklamní videofilm,
CD nebo DVD)
- vidět (a případně - podle VAŠEHO uvážení - si jako suvenýr koupit nebo jako dárek si odnést VAŠE produkty, event.
reklamní a propagační předměty (např. tištěné materiály, sklenice, láhve atd.)
- ochutnat VAŠE víno (podle VAŠEHO uvážení prodej nebo degustace)
- uzavřít kontrakt nebo získat obchodní kontakt na VAŠI společnost atd.

2) Spolupráce s Národním zemědělským muzeem při organizaci větších a předem domluvených akcí (vernisáž, setkání s VIP, doprovodný program apod.) v souvislosti s výstavou "VÍNO" formou sponzoringu. Jednalo by se o opakované (po dobu trvání výstavy) dodávky určitého, předem vždy dohodnutého množství Vašich vinných produktů podle Vaší nabídky, pro pořádání společenských akcí NZM, samozřejmě s Vaší účastí.

Vážený pane, vážená paní,
vzhledem k rychle ubíhajícímu času, který zbývá pro přípravu uvedené výstavy, jež by měla představit tradice i současnost pěstování a výroby českého a moravského vína a celou bohatou historii našeho vinařství, Vás prosíme o potvrzení případného zájmu o výše uvedenou prezentaci Vaší společnosti a spolupráci s Národním zemědělským muzeem v Praze v průběhu této akce. Domníváme se, že by to pro Vaši společnost mohla být v Praze vítaná i zajímavá forma prezentace a také příležitost pro získání nových zákazníků a klientů.
Napište nám, prosím, zda máte o tuto formu prezentace a spolupráce zájem a nezapomeňte uvést, jaký termín by Vám nejlépe vyhovoval. Věříme, že využijete této příležitosti, brzy nám odpovíte a sdělíte také jméno kontaktní osoby, s níž bychom mohli domluvit další postup.
Pro bližší informaci přikládám pracovní projekt (scénář) výstavy.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaše zprávy.
S přátelským pozdravem

Mgr. Lubomír Maršík
public relations
Národní zemědělské muzeum
Kostelní 44
170 00 Praha 7 - Letná
Tel.: + 420 233 376 012
Fax: + 420 233 372 561
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.nzm.cz