Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

Registr vinic informuje

9. 8. 2012 10:08

Vážení vinaři, vinohradníci a zástupci vinařské veřejnosti, Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský, Oddělení registru vinic, předkládá upozornění na novinky elektronické komunikace prostřednictvím Portálu farmáře, který je osvědčeným způsobem podání všech povinných prohlášení na ÚKZÚZ, výkazů Vinařskému fondu a komunikace se SZPI

V současné době je podmíněna již pouze vyřízením přístupu na Agentuře pro zemědělství a venkov (AZV) a má nesčetně výhod, které jsou přehledně shrnuty v přiložených Novinkách pro vinaře.

Elektronickým podáním si nejefektivněji splníte svou povinnost podat Prohlášení o zásobách k 31.7.2012, která je v současné době aktuální pro všechny výrobce, obchodníky a nově i obchodní zprostředkovatele podnikající ve vinařství a je jednou ze základních podmínek pro přiznání dotačních podpor.

Povinnost podat prohlášení mají dotčené subjekty i v případě, že stav zásob je nulový.

Ucelené informace Vám poskytnou stránky www.eagri.cz a www.ukzuz.cz.

Pokud se přesto rozhodnete pro papírové podání, najdete tiskopisy prohlášení zde:

Formuláře k podání (Zemědělství, eAGRI)

Formuláře k podání (FARMAR, eAGRI)

Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský

Vodítko a Návod na podávání prohlášení naleznete zde:

Návod na podávání povinných prohlášení (Portál farmáře, eAGRI)

Návod na podávání povinných prohlášení (ÚKZÚZ)

Pracovníci Oddělení registru vinic jsou připraveni zodpovědět všechny Vaše případné dotazy.

Kontakty:

tel. 515 304 119 - Marie Nesnídalová, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,
tel. 515 304 130 - Ing. Michal Eller, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Ludmila Krpounová, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.