Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

Nabídka vinařům k odběru průzkumu trhu

28. 6. 2012 11:16

V minulých dnech byly ukončeny závěrečné práce na rozsáhlém průzkumu trhu s vínem, který pro Vinařský fond realizovala společnost Focus, Marketing&Social Research. Průzkum zahrnoval kvantitativní výzkum Víno a spotřebitel 2012 zaměřený na komplexní zmapování konzumace vína mezi tuzemskými spotřebiteli a kvalitativní výzkum (tzv. focus groups) spotřebitelských zvyklostí a preferencí, chování při výběru a konzumaci vína v soukromí i gastro segmentu.

Celý průzkum pak v elektronické podobě na CD mohou získat všichni vinaři, kteří přispívají do Vinařského fondu. Podmínkou je, aby projevili zájem mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (stačí uvést název subjektu a kontaktní osobu). Následně bude vyhotoven předávací protokol, ve kterém se vinař zaváže, že data využije jen pro svoji potřebu a nebude je šířit dále. Vinař obdrží informační mail se sdělením, že průzkum je možné vyzvednout (místem převzetí je kancelář Fondu v Brně). Pokud z jakýchkoliv důvodů nebudete moci převzít CD osobně, můžete tím pověřit jinou osobu (zde stačí jednoduchá plná moc se zmocněním k převzetí CD, s podpisy vinaře i přebírajícího (podpisy není nutné ověřovat).

Kontaktní osoba za VF: Pavel Večeřa, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 606602587