Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

Aktualizace údajů pro web ruzove.cz

4. 4. 2011 12:51

Vážení vinaři, pokud vyrábíte či prodáváte růžové víno, případně pořádáte akci, či prezentaci s růžovým vínem a máte zájem zveřejnit tyto údaje na webu www.ruzove.cz, zašlete prosím na emailovou adresu: rockova@vinarskyfond.cz krátkou informaci o Vás (název, adresu, kontaktní osobu, telefon, popřípadě váš web a email) a o pořádané akci.

Vážení vinaři, pokud vyrábíte či prodáváte růžové víno, případně pořádáte akci, či prezentaci s růžovým vínem a máte zájem zveřejnit tyto údaje na webu www.ruzove.cz, zašlete prosím na emailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. krátkou informaci o Vás (název, adresu, kontaktní osobu, telefon, popřípadě váš web a email) a o pořádané akci.

Pokud jste tak učinili v loňském roce, zkontrolujte si prosím na webu, zda-li jsou údaje o Vás, či Vašem vinařství úplné a správné.

Nejlepším vínem na Slovácku je Pinot Gris z Vinných sklepů Skalák

16. 8. 2018 13:13, Pro veřejnost

Valtice – Hodnocením vín slovácké vinařské podoblasti začal na Moravě seriál Národní soutěže vín 2018, naší největší a nejvyšší soutěže vín. Titul slováckého Šampiona za nejlepší víno získaly Vinné sk ...

Vína z Moravy, Vína z Čech