Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

Aktualizace údajů pro web ruzove.cz

4. 4. 2011 12:51

Vážení vinaři, pokud vyrábíte či prodáváte růžové víno, případně pořádáte akci, či prezentaci s růžovým vínem a máte zájem zveřejnit tyto údaje na webu www.ruzove.cz, zašlete prosím na emailovou adresu: rockova@vinarskyfond.cz krátkou informaci o Vás (název, adresu, kontaktní osobu, telefon, popřípadě váš web a email) a o pořádané akci.

Vážení vinaři, pokud vyrábíte či prodáváte růžové víno, případně pořádáte akci, či prezentaci s růžovým vínem a máte zájem zveřejnit tyto údaje na webu www.ruzove.cz, zašlete prosím na emailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. krátkou informaci o Vás (název, adresu, kontaktní osobu, telefon, popřípadě váš web a email) a o pořádané akci.

Pokud jste tak učinili v loňském roce, zkontrolujte si prosím na webu, zda-li jsou údaje o Vás, či Vašem vinařství úplné a správné.

Druhý ročník soutěže o nejlepší krajská vína má své vítěze

9. 10. 2018 06:35, Pro tisk

Titul „Víno Jihomoravského kraje 2018“ získala čtyři regionální vína. Dvě bílá vína a dvě červená vína zvítězila v soutěži, kterou vyhlásil Jihomoravský kraj. Vína budou reprezentovat region jižní Mor ...

Vína z Moravy, Vína z Čech