Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

Záklopky Růžové.cz - upřesnění informace pro vinaře

30. 3. 2011 10:01

Vážený vinaři, termín pro objednávku visaček a záklopek je prodloužen do 30.3.2011. Visačky, stejně jako záklopky jsou označeny logem RŮŽOVÉ.CZ. Záklopky jsou ve dvojím provedení - růžovém a transparentním – rozměr je 30x60 mm. Ceny prozatím nejsou přesně stanoveny a jejich cena je závislá na poštu předběžně objednaných kusů.

Předpokládaná cena je stejná jako loni, tj. 0,70 Kč za kus (vč.DPH) v případě záklopek a 1,- Kč (vč.DPH) v případě visaček. Pokud máte o uvedené výrobky zájem, obraťte se prosím na Vinařský fond, uveďte také počet kusů jednotlivých výrobků a jejich barevné provedení.

Pro zajištění dostatečného množství materiálů a stanovení konkrétní ceny, zašlete prosím své předběžné objednávky do 30.3.2011 včetně na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Visačky a záklopky budou k vyzvednutí v Národním vinařském centru ve Valticích – o tom Vás budeme následně informovat.

V případě jakýkoliv dotazů se obraťte na Ing. Nikol Ročkovou, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Dále Vás chceme informovat, že stejně jako v předchozích dvou letech proběhne 1. května v Praze, v prostorách Villy Richter a Svatováclavské vinice Svátek růžových vín, kterého budete mít možnost se účastnit. Bližší informace včetně přihlášky zašleme prostřednictvím mailingu Svazu vinařů a Národního vinařského centra v nejbližší době.

S pozdravem za Vinařský fond

Pavel Večeřa
Vinařský fond
Žerotínovo nám. 3/5
601 82 Brno

Druhý ročník soutěže o nejlepší krajská vína má své vítěze

9. 10. 2018 06:35, Pro tisk

Titul „Víno Jihomoravského kraje 2018“ získala čtyři regionální vína. Dvě bílá vína a dvě červená vína zvítězila v soutěži, kterou vyhlásil Jihomoravský kraj. Vína budou reprezentovat region jižní Mor ...

Vína z Moravy, Vína z Čech