Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

VINEX & HORECA Fórum 2011

7. 2. 2011 16:17

!!! Zbývá několik posledních prezentačních míst !!!

Vážení vinaři, Veletrhy Brno, a.s. ve spolupráci s Vinařským fondem ČR a Asociací hotelů a restaurací ČR připravily pro majitele a provozovatele hotelů, restaurací, kaváren, cukráren, barů a další odborníky z HORECA branže novou , efektivní platformu pro obchodní jednání. Tento nový projekt se vzhledem k situaci na gastronomickém trhu pro letošní rok stal efektivnější alternativou veletrhů VINEX a G+H. Připravena je jednodenní akce zaměřená na úzký kontakt mezi partnerskými společnosti a jejich zákazníky. Inspirací pro tento způsob prezentace se stali podobné „business akce“ pořádané odbornými svazy a asociacemi v Rakousku, Německu a Francii.

VINEX&HORECA FORUM se na brněnském výstavišti bude konat ve středu 2.3.2011. Ve dvou pouze opticky oddělených částech pavilonu “A2“ najde odborný návštěvník moravské a české vinařské společnosti, které mu spolu s nabídkou oceněných vín soutěže Grand Prix VINEX 2011 nabídnou možnost porovnání více než čtyř set vzorků vín. Tyto prezentace doprovodí odborný doprovodný program zajištěný Národním vinařským centrem. Ve druhé části se představí dodavatelé technologií, nápojů, kávy a dalších služeb pro gastronomii. Na tyto prezentace bude navazovat projekt Asociace hotelů a restaurací ČR, který zviditelňuje tradiční českou a moravskou kuchyni ve spojení s vínem, za účasti renomovaných kuchařů.

V závěru VINEX & HORECA Fóra proběhne také tradiční vyhlášení výsledků mezinárodní soutěže vín Grand Prix VINEX 2011.

VINEX&HORECA FORUM je určeno výhradně Vám odborným návštěvníkům. Společně s našimi partnery se těšíme na Vaši účast. Zveme Vám jen vybrané a ověřené klienty z vinoték a gastronomických provozů.

Své klíčové zákazníky můžete za zvýhodněných podmínek pozvat i Vy. Připravujeme pro Vás pozvánky s registračními listy pro Vaše použití. VIP klientelu Vám zajistíme společně s Vinařským fondem ČR a Asociací hotelů a restaurací ČR.

Zúčastněte se tohoto „festivalu“ chutí, vůní a novinek. Vždyť další podobnou příležitost se setkat budeme mít až při Mezinárodních veletrzích SALIMA, MBK, INTECO, VINEX a EMBAX na jaře v roce 2012.

Prezentovat se budou např.

Bohemia Sekt
Habánské sklepy
Vinařství Pavlov
Chateau Bzenec
Víno Mikulov
Znovín Znojmo
Vinařství Popela
Arte Vini
Templ. Sklepy Čejkovice
Patria Kobylí
Vinařství Petr Skoupil
Vinařství Košut
Víno Marcinčák
Zem, a.s Čejkovice
Vinařství Maděřič
Old. Drápal

…dále zahraniční vinaři a dovozci vín

!!! Kapacita haly je omezená !!!

!!! Upozornění pro vinařské společnosti !!!

Celkové náklady na prezentační místo pro vinaře jsou 6000 Kč (bez DPH). Náklady ve výši 3000 Kč (bez DPH), tj. 50% celkových nákladů, za prezentační místo pro vinaře proplatí vinařům Vinařský fond v případě, že vinař požádá dle vyhlášky č. 97/2006 Sb. do 15.2. 2011 o podporu Vinařský fond (úhrada 50% nákladů na pronájem plochy - viz
www.vinarskyfond.cz - Podpory).