Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

Nabídka Moravínu pro prezentaci vín v Německu

5. 11. 2010 12:48

Vážení, výbor Moravínu byl požádán zástupci Německého města Mörfelden-Walldorf prezentovat moravské vinařství a vinohradnictví v rámci „Dnů České republiky“ ve dnech 11. a 12. listopadu 2010.

Cílem je představit návštěvníkům a zájemcům vinařství a vinohradnictví ČR obecně, poskytnout informace o historii a struktuře našeho vinařství, odrůdách, kvalitě a originalitě našich vín, v neposlední řadě je očekáván i komerční dopad.

Dle sdělení organizátorů a na základě zkušeností z minulých let se předpokládá poměrně vysoká návštěvnost a zájem občanů téměř třicetitisícového města ležícího nedaleko Frankfurtu nad Mohanem.

Snahou výboru Moravínu je zajistit důstojnou a odbornou prezentaci našich vín. Proto si dovolujeme oslovit Vás, výrobce vín z Moravy s nabídkou prezentace Vašich vín a požádat o podporu. Vína budou odborně posouzena sommelierem Liborem Nazarčukem, který sestaví kolekci vín tak, aby vybraná vína reprezentovala typické odrůdy, vysokou kvalitu a originalitu moravských vín.
Pokud Vás naše nabídka oslovila a máte o prezentaci vín zájem, obraťte se prosím obratem přímo na L. Nazarčuka tel. 606202595. Předpokládáme, že do Německa povezeme 24 lahví od každého vína, část vín je určeno na přímou konzumaci v rámci degustací, část na prodej potencionálním zájemcům. Prodaná vína budou vyúčtována a zaplacena.
Vzhledem k tomu, že termín konání akce je stejný jako uvedení Svatomartinských vín na trh, bude i tato skutečnost využita na prezentaci mladých vín.

Děkujeme za podporu a těšíme se na spolupráci.

S přátelským pozdravem

Výbor Moravínu

kontakt:

Vladimíra Seidlová
výkonná místopředsedkyně
------------------------------------------------------------------------------------------

MORAVÍN, svaz moravských vinařů, o.s.
Zámek 1, 692 01 MIKULOV, P.O, Box 88
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.; Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.moravin.eu; 602559226
Nová 48, 692 01 Mikulov