Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

Výzva vinařům k účasti na veletrhu Prowein Düsseldorf 2011

8. 7. 2010 14:05

Vinařský fond ve spolupráci s Národním vinařským centrem, o.p.s. bude ve dnech 27.-29.3.2011 realizovat společnou národní expozici vinařů z České republiky na německém Proweinu.

Fond ve spolupráci s Národním vinařským centrem zajišťuje kompletní realizaci stánku včetně zázemí, komunikaci s organizátory, dopravu vína. Stánek na Proweinu bude obdobný jako v letošním roce (ostrovní plocha, cca 78m2 – info o letošní účasti ZDE). Zajištěna bude také účast vín v „degustační zóně“ a také řízená degustace vín pro dovozce a novináře v rámci oficiálního programu veletrhu. Zúčastněné firmy platí pouze poplatek 50.000 Kč, svoji dopravu, vzorky vín a ubytování. Vše ostatní je hrazeno z prostředků Vinařského fondu.

Více o veletrhu na http://www.prowein.de/

Pokud máte zájem účastnit se tohoto veletrhu, zašlete informaci o vašem zájmu a kontakt na kompetentní osobu k další komunikaci k této věci nejpozději do 24.7.2010 e-mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Další informace:

Mgr. Pavel Večeřa, tel. 541 652 479, mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ing. Pavel Krška, tel. 519 352 072, mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Soutěž s certifikovaným vinařstvím a vinným sklepem Vinum Moravicum a.s.

2. 8. 2018 10:17, Pro vin. turisty

Vážení příznivci vinařské turistiky a moravských i českých vín, vinařství Vinum Moravicum si pro Vás připravilo na měsíc srpen soutěž o vinné ceny. Zahrajte si a vyhrajte.  ...

Vína z Moravy, Vína z Čech