Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

Výzva vinařům k účasti na veletrhu London International Wine Fair 2010

10. 11. 2009 10:53

Vinařský fond ve spolupráci s Národním vinařským centrem, o.p.s. bude v květnu roku 2010 realizovat společnou expozici vinařů z České republiky na britském London International Wine Fair.

Fond ve spolupráci s Národním vinařským centrem zajišťuje kompletní realizaci stánku včetně zázemí, komunikaci s organizátory, dopravu vína. Stánek na LIWF bude obdobný jako v letošním roce (poloostrovní plocha, cca 45 m2 – info o letošní účasti ZDE).

Zúčastněné firmy platí pouze poplatek 50.000 Kč, svoji dopravu, vzorky vín, příp. clo a ubytování. Vše ostatní je hrazeno z prostředků Vinařského fondu.

Více o veletrhu na http://www.londonwinefair.com/.

Pokud máte zájem účastnit se tohoto veletrhu, zašlete nejpozději do 27.11. 2009 e-mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Další informace:

Mgr. Pavel Večeřa, tel. 541 652 479, mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ing. Pavel Krška, tel. 519 352 072, mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.