Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

Gastrovinum České Budějovice 2009

25. 9. 2009 16:45

Možnost účasti a prezentace na veletrhu

Ve spolupráci s Gastronomickou agenturou GASTKOM Vladimíra Tůmy, Vám nabízíme možnost prezentovat se na „nultém“ ročníku výstavy GASTROvinum, která je součástí tradičního gastronomického festivalu GASTROFEST.

Chtěli bychom tímto počinem založit tradici první jihočeské prezentace vinařů z Moravy a z Čech. Chtěli bychom v tomto převážně „pivním“ regionu ukázat provozovatelům gastronomických zařízení i lidem z ulice krásu a rozmanitost tuzemských vín. Částečně mě k této akci vede osobní zájem o vína a láska k nim a část se týká obchodní činnosti, kterou naše firma vyvíjí v jihočeském kraji.
Na konci celé této, jistě dlouhé, cesty by měl být velmi významný prodejce vín v jižních Čechách, jímž by se naše společnost do budoucna, ve spolupráci s Vámi, ráda stala.
Co Vás účast na této akci bude stát? - Jak zjistíte v přiložené přihlášce, bude to Vaše víno v hodnotě 3500,- korun dle našeho výběru ve Vašich cenách. A samozřejmě další víno, které použijete na ochutnávku na akci. Případným dalším výdajem může být pronájem lednice, který stojí 450 Kč na dobu trvání výstavy.
Co Vám tato investice přinese? - pomineme-li to, že budete spoluzakladateli tradice a pomocníky v osvětě veřejnosti odborné i laické, měli byste vydělat nějaké peníze prodejem vína na místě. Dalším benefitem by měla být přednostní účast v plánovaném rozšíření naší vinařské nabídky. A v neposlední řadě přednostní účast v budoucím prvním oficiálním a plnohodnotném ročníku GASTROvina v příštím roce.
Vybíráním mírného poplatku za zapůjčení a mytí degustačního skla, které dodáme, a „vstup“ na degustaci do naší vinařské uličky v pavilonu B4, chceme eliminovat množinu ochutnávajících návštěvníků pouze na ty s opravdovým zájmem.
Závěrem něco informací o mě a naší společnosti. Jmenuji se Marek Hajer a pracuji ve společnosti HAMECO EVROPA s.r.o. v Českém Krumlově. Jsme plnosortimentní nápojový velkoobchod a naše historie sahá do roku 1990. Zhruba v této době jsem zjistil, že jsou i jiná vína než bílé a červené, sladké a kyselé. Od té doby jsme jak firma tak já poněkud vyspěli a dnes úspěšně spolupracujeme s několika vinaři a sklepy. Našimi významnými dodavateli vín jsou a.s. Vinselekt Michlovský, Modrý sklep Nový Šaldorf, Templářské sklepy Čejkovice, Vinařství Krist, Vinařství Pod Martinkou a Réva Rakvice. Mým snem je dosáhnout takových prodejů, abychom mohli toto spektrum výrazně rozšířit a přesto zůstat pro všechny své dodavatele zajímaví z hlediska objemu dodávek.
Poslední důležitá informace je, že počet výstavních ploch je omezený a v případě Vašeho zájmu budeme zařazovat přihlášky podle pořadí, jak přišly. Uzávěrka přihlášek je 20.10.2009. Pro přihlášení použijte přiložený formulář, který odešlete mailem nebo faxem agentuře GASTKOM. Případně i na můj mail.
Další informace naleznete na www.gastrofest.cz a na www.hameco.cz .
Těším se na Vaše reakce a jsem připraven zodpovědět případné další dotazy.
Váš
Marek Hajer – HAMECO EVROPA s.r.o.
tel. 602 272 386, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.