Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

29.7. - SPUŠTĚN ZKUŠEBNÍ PROVOZ NOVÝCH STRÁNEK WWW.WINEOFCZECHREPUBLIC.CZ

29. 7. 2005 09:18

Tyto stránky budou skutečným centrem moravských a českých vín na internetu - pomozte nám je ještě vylepšit!

Vážení vinaři, vážení příznivci kvalitních moravských a českých vín, dnešního dne jsme spustili novou verzi oficiálních webových stránek moravských a českých vín. Budeme ještě nějaký čas odlaďovat drobné technické a obsahové problémy, které se u tak velkého projektu vždy vyskytnou. Budeme rádi, když nás na případné problémy upozorníte. Doporučujeme Vám se také zaregistrovat k zasílání aktualit e-mailem v rubrice "Novinky e-mailem" (vlevo na stránce).


Žádáme především vinaře, kteří mají zájem o registraci v adresáři vinařů na této stránce a zatím tam nejsou, aby tak učinili (rubrika Oblasti a vinaři > Adresář vinařů > registrace nového vinaře). Již registrovaní vinaři nám mohou zaslat logo (formát jpg, nebo gif); velikost do 150x150 pixelů a také max. 5 fotografií charakterizují vinařství (foto sklepa, majitelů, láhví, vinic..) - formát jpg, max. šířka 600 pixelů.

Nyní probíhá dokončování obsahové stránky české verze a chystá řešení anglické a německé jazykové verze. V blízké době se počítá také s verzí polskou.


ing. Pavel Krška, Svaz vinařů České republiky.

Rulandské bíle ze Zámeckého vinařství Bzenec je nejlepším vínem České republiky pro rok 2019

5. 12. 2018 08:53, Pro veřejnost

Zástupci Národního vinařského centra a hodnotící komise vyhlásili 4. prosince ve Valticích absolutního Šampiona Salonu vín – národní soutěže vín 2019, nejvyšší a největší soutěže vín v České republice ...

Vína z Moravy, Vína z Čech