Menu
akce-top
akce a novinky

Výzva vinařům k účasti na polském vinařském veletrhu ENOEXPO Krakow

Národní vinařské centrum

Vážení vinaři,

obracíme se na Vás v souvislosti se zjištěním Vašeho zájmu o účast na polském vinařském veletrhu ENOEXPO, který se koná ve dnech 19. - 21. listopadu 2008 v Krakově..

ENOEXPO je nejvýznamnější polský vinařský veletrh. Jeho první ročník se konal před pěti lety jako rozšiřující událost veletrhu hotelnictví a hotelového a cateringového vybavení HORECA, Hotel and Catering Equipment. Od té doby oba veletrhy probíhají souběžně a stávají se tak významnou událostí hotelnictví a gastronomie v Polsku. Další informace o veletrhu naleznete na webové stránce:

Targi Krakow

V loňském roce se veletrhu již podruhé zúčastnili vinaři z Moravy pod společnou hlavičkou a ve společné expozici. Na veletrhu se prezentovalo čtrnáct vinařských firem. Vinařský fond, který účast na posledních dvou i letošním veletrhu finančně podporuje, bude realizovat pro letošní prezentaci propagační aktivity, které by měly veletrh předcházet (inzerce v tisku) a samozřejmě následovat – propagační podpora v tisku, výroba propagačních materiálů v polštině.

V rámci připravované expozice, která má předpokládanou rozlohu 99m2, budou mít zúčastněné firmy k dispozici místo pro vlastní prezentaci a společné zázemí spravované Národním vinařským centrem. Většinu nákladů spojených s rezervací plochy, registračními poplatky a výstavbou stánku hradí Vinařský fond a Vaše finanční spoluúčast bude 20.000 Kč za jeden subjekt (cena bez DPH). Ubytování a dopravu si každý hradí sám.

V příloze e-mailu je přihláška k účasti na veletrhu. Uzávěrka přihlášek k účasti na veletrhu je 31. 8. 2008. Pro optimální rezervaci plochy potřebujeme do konce července 2008 předběžnou rezervaci, kterou prosím zašlete na náš e-mail.


S pozdravem

ing. Pavel Krška,
ředitel Národního vinařského centra

Kontaktní osoba projektu:
ing. Petr Gondáš, odborný asistent
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Národní vinařské centrum, o.p.s.
Zámek 1, 691 42 VALTICE
tel./fax: +420 519 352 072, mobil: +420 602 470 261

Pod aktualitou jsou soubory ke stažení: Výzva, Závazná přihláška

Naši vinaři uspěli v Texasu, přivážejí 48 medailí!

5. 2. 2019 11:54, Pro odborníky

Na první mezinárodní soutěži tohoto roku vybojovali naši vinaři úctyhodných 48 medailí. Na Texas International Wine Competition 2019 získali v konkurenci vín z 12 zemí světa 6 velkých zlatých, 8 ...

Vína z Moravy, Vína z Čech