Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

Vltava.cz přidává do své nabídky víno

Prosperita, 18.6.2007

Internetový obchod Vltava.cz (www.vltava.cz), člen rodiny obchodů VltavaStores, držitel prestižního ocenění 'Obchodník roku 2006' v kategorii internetových obchodů otevřel v měsíci květnu obchod s vínem s nejširším sortimentem v českých internetových vinotékách.

'Otevřením sekce víno se společnost Vltava Stores dostává do zcela nové sféry působení - prodeje potravin.', komentoval spuštění sekce marketingový manažer společnosti Vltava Stores, Vladimír Švehla a dodal: 'V nabídce nové sekce je více než 3000 různých druhů vín z devatenácti zemí pěti kontinentů světa. Jde o vína bílá, růžová i červená, přívlastková, portská, perlivá, aperitivy, sekty Stejně jako v našich ostatních obchodech je důraz kromě kvality poskytovaných služeb kladen především na širokou možnost výběru. Pokud zákazník i přes značnou šíři sortimentu nenajde víno, které by požadoval, má možnost si o něj napsat a společnost TVIN, partnerská společnost provozující sekci víno, mu je zajistí. '

Mezi další přednosti obchodu s vínem na Vltavě patří mimo jiné možnost zakoupení třeba i jediné láhve, exkluzivní zastoupení francouzského vinařství Martin Dufour v ČR - možné zakoupit pouze přes společnost TVIN, či ochutnávky světových i domácích vín, kurzy znalectví vína apod., o kterých informuje záložka 'kalendář akcí'. Samozřejmostí jsou speciální sklady, ve kterých je víno uskladňováno při stálé teplotě. Je možné rovněž využít dárkového balení vína.


(tz)