Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

KOŠTY VÍN

Nový život, 8.3.2007

Rady, pozvánky

Lanžhot: Vinařská komise lanžhotských zahrádkářů připravila tradiční Košt vína v sobotu 10. března od 14 hodin v sále restaurace Podlužan. K poslechu hraje Cimbálová muzika Jožky Severina.

Bulhary: Výstava vín v Bulharech se koná v sobotu 17. března v 16 hodin v Kulturním domě.

Nosislav: Zahrádkáři z Nosislavi pořádají tradiční košt vína v sobotu 10. března v hale TJ Sokol. Začátek ve 13 hodin. Od 20 hodin pokračuje košt taneční zábavou se skupinou Raffael.

Vranovice: Na sobotu 10. března přichystali výstavu vín zahrádkáři. Začíná ve 14 hodin v hale.

Horní Bojanovice: Výstava vín v Horních Bojanovicích se koná v sobotu 17. března. Místní zahrádkáři připravili bohatý program startující ve 13odin v Kulturním domě. Od 14 hodin hraje cimbálová muzika Longa, od 15 hodin zpívá pěvecký sbor Svodničan z Bořetic, od 20 hodin pokračuje dechová hdudba Horenka. Přichystáno je i občerstvení a bohatá tombola. Degustace se koná v neděli 11. března ve 14 hodin tamtéž.

Sedlec: Vinaři z obce pod Pálavou chystají výstavu na sobotu 17. března. V Kulturním domě začne v 10 hodin.

Krumvíř: Josefský košt v Krumvíři se uskuteční v sobotu 17. března. Začíná ve 14 hodin v místním Kulturním domě.

Pasohlávky: Český zahrádkářský svaz pořádá v sobotu 17. března v kulturním domě Tradiční výstavu vín s degustací. Začíná ve 12 hodin, hraje Vsetínská cimbálová muzika.

Poštorná: Sdružení místních vinařů v Poštorné zve příznivce dobrých vín na tradiční josefskou výstavu, která se uskuteční v sobotu 17. března od 10 hodin v sále restaurace Na Rožku. Odpoledne zahraje k poslechu i zábavě cimbálová muzika. Odborníci jsou pak zváni také na degustaci přihlášených vzorků tamtéž v neděli 11. března od 10 hodin, prezentace degustátorů je půl hodiny před začátkem.