Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

KOŠTY VÍN

Nový život, 8.3.2007

Rady, pozvánky

Lanžhot: Vinařská komise lanžhotských zahrádkářů připravila tradiční Košt vína v sobotu 10. března od 14 hodin v sále restaurace Podlužan. K poslechu hraje Cimbálová muzika Jožky Severina.

Bulhary: Výstava vín v Bulharech se koná v sobotu 17. března v 16 hodin v Kulturním domě.

Nosislav: Zahrádkáři z Nosislavi pořádají tradiční košt vína v sobotu 10. března v hale TJ Sokol. Začátek ve 13 hodin. Od 20 hodin pokračuje košt taneční zábavou se skupinou Raffael.

Vranovice: Na sobotu 10. března přichystali výstavu vín zahrádkáři. Začíná ve 14 hodin v hale.

Horní Bojanovice: Výstava vín v Horních Bojanovicích se koná v sobotu 17. března. Místní zahrádkáři připravili bohatý program startující ve 13odin v Kulturním domě. Od 14 hodin hraje cimbálová muzika Longa, od 15 hodin zpívá pěvecký sbor Svodničan z Bořetic, od 20 hodin pokračuje dechová hdudba Horenka. Přichystáno je i občerstvení a bohatá tombola. Degustace se koná v neděli 11. března ve 14 hodin tamtéž.

Sedlec: Vinaři z obce pod Pálavou chystají výstavu na sobotu 17. března. V Kulturním domě začne v 10 hodin.

Krumvíř: Josefský košt v Krumvíři se uskuteční v sobotu 17. března. Začíná ve 14 hodin v místním Kulturním domě.

Pasohlávky: Český zahrádkářský svaz pořádá v sobotu 17. března v kulturním domě Tradiční výstavu vín s degustací. Začíná ve 12 hodin, hraje Vsetínská cimbálová muzika.

Poštorná: Sdružení místních vinařů v Poštorné zve příznivce dobrých vín na tradiční josefskou výstavu, která se uskuteční v sobotu 17. března od 10 hodin v sále restaurace Na Rožku. Odpoledne zahraje k poslechu i zábavě cimbálová muzika. Odborníci jsou pak zváni také na degustaci přihlášených vzorků tamtéž v neděli 11. března od 10 hodin, prezentace degustátorů je půl hodiny před začátkem.
Rulandské bíle ze Zámeckého vinařství Bzenec je nejlepším vínem České republiky pro rok 2019

5. 12. 2018 08:53, Pro veřejnost

Zástupci Národního vinařského centra a hodnotící komise vyhlásili 4. prosince ve Valticích absolutního Šampiona Salonu vín – národní soutěže vín 2019, nejvyšší a největší soutěže vín v České republice ...

Vína z Moravy, Vína z Čech