Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

Vína z Moravy, vína z Čech Na život jako víno

Vinařský fond, marketingová organizace českých a moravských vinařů, spustil novou kampaň na červená vína, která je součástí jeho dlouhodobé komunikace propagující značku Vína z Moravy, vína z Čech.

Kampaň vytvořila agentura Momentum ze skupiny McCann, v hlavní roli se opět objevuje Ondřej Brzobohatý Gregor, který v ní představuje moravská a česká červená vína jako doplněk jídel. Nový spot se natáčel letos v srpnu, oproti minulosti se v něm Brzobohatý objevuje ve větší společnosti. Spot režíroval Jan Chramosta, kameramanem byl Jan Baset Střítežský. Reklama běží v televizích skupin Nova, Prima, AT media a v televizi Barrandov. Kromě televize fond nasadí reklamu také vout-of-home médiích, na internetu a přímo v maloobchodech.

Kampaň na červená vína poběží do 20. října, pak na ni naváže podpora Svatomartinských vín, která má vyvrcholit na svátek svatého Martina 11. listopadu, tedy v den prvního otevírání letošního ročníku Svatomartinských vín. Nový spot vznikl ve dvacetivteřinové a desetivteřinové verzi.

Zdroj:

  http://galeriereklamy.mediar.cz
Datum vydání: 20.9.2016

Naši vinaři přivážejí z Paříže 54 medailí

9. 3. 2019 06:25, Pro tisk

Moravští a čeští vinaři uspěli na první velké mezinárodní soutěži roku. Na 25. ročníku prestižní soutěže Vinalies Internationales, která se každoročně odehrává v Paříži, získali 23 zlatých a 31 s ...

Vína z Moravy, Vína z Čech