Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

BS vinařské potřeby se na tři dny otevřou veřejnosti

Ve dnech 3. – 5. června se areál firmy BS vinařské potřeby ve Velkých Bílovicích otevře nejen vinařům, ale také široké veřejnosti.

Návštěvníci se v době od 11.00 do 17.00 hodin mohou seznámit se službami, které firma nabízí, prohlédnout si aktuální technologické novinky a produkty pro vinaře nebo se třeba obrátit na odborníky se svými dotazy. Připravený je i bohatý doprovodný program a občerstvení pro celou rodinu i nejmenší návštěvníky.

"V areálu firmy budou k vidění ukázky nových technologií, produktů a postupů, s nimiž se běžně vinaři nemohou setkat," uvádí Robert Vyhoda, výkonný ředitel společnosti BS vinařské potřeby, a dodává "návštěvníci mají také příležitost nechat si u nás zdarma otestovat filtrační svíčky nebo využít speciální slevu v naší podnikové prodejně." Během Dnů otevřených dveří bude možné navštívit i prostory moderní laboratoře a nahlédnout pod ruce pracovníkům, kteří provádějí rozbory a analýzy vína. Představí se zde i činnost nového servisního střediska, které je od května k dispozici zákazníkům.

Kromě odborného programu pro vinaře, si ale na své přijde i laická veřejnost. V rámci doprovodného programu mohou dámy využít estetické poradny, děti si zase mohou užít projížďky na koních. Proběhne zde také ochutnávka tradičních i netradičních vinařských produktů z regionu (olejů, vinného želé, ovocných pomazánek, moštů a dalších). Připraveno bude i bohaté občerstvení pro všechny návštěvníky v podobě grilovaného masa, čepovaného piva a perlivého vína od velkobílovických vinařů nebo nealkoholického vína.

O firmě BS vinařské potřeby

Společnost vznikla v roce 1995 spojením dvou menších obchodních firem s vinařskými potřebami. Dnes patří k předním dodavatelům na českém trhu v oblasti potřeb pro vinaře, vinohradníky a sommeliery. Poskytuje enologicko-technologické poradenství, profesionální servis, rozbory a analýzy v akreditované laboratoři a řadu dalších odborných služeb v segmentu vinařství a vinohradnictví. Firma BS vinařské potřeby má čtyři prodejny v České republice a zastoupení ve slovenském Pezinku. Zaměstnává 39 pracovníků.

Jihomoravské novinky informovala Kateřina Martykánová.

Zdroj: jihomoravskenovinky.cz
Datum vydání: 2.6.2014