Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

Zahajte letošní léto s Bohemia Sektem!

Starý Plzenec – Milujete jemné perlení sektu, svěží chuť českých vín, kvalitní gastronomii a českou hudební scénu? Pak nesmíte chybět na tradičním festivalu Bohemia Sekt Music Fest, který se koná 7. června 2014 na nádvoří společnosti BOHEMIA SEKT ve Starém Plzenci.

Vychutnejte si jedinečné propojení nejoblíbenějších šumivých vín u nás s delikatesami vybraných restaurací a zvučnými jmény vystupujících umělců. Vychutnejte si Bohemia Sekt Music Fest!

Od jazzu až po písničkáře

Bohemia Sekt Music Fest oslavuje dobrou gastronomii, víno a samozřejmě hudbu. Jako headliner se letos představí Jan Budař, o jazzové a bluesové rytmy se postarají kapely Magnum Jazz Big Band, Petr Beneš & Jeepers Creepers a muzikálová zpěvačka Dasha, která vystoupí v doprovodu Czech Big Company Miroslava Surky. Diváky rozproudí vystoupení Edie Stoilow a představí se i dcera Lenky Filipové, nadějná zpěvačka Lenny.

Kouzlo šumivých vín a delikates

Bohemia Sekt Music Fest vám dává kromě hudebních zážitků také jedinečnou možnost ochutnat rozmanité druhy šumivých vín z portfolia společnosti BOHEMIA SEKT. Kromě tradičních sektů Bohemia Sekt demi sec, brut, rosé nebo Chardonnay tak můžete vyzkoušet třeba sekt Chateau Radyně, nejstarší šumivé víno vyráběné ve Starém Plzenci, dokonale

Informace

Kdy?

7. června od 13:00 do 22:00 Kde?

nádvoří společnosti BOHEMIA SEKT, Smetanova 220, Starý Plzenec Za kolik?

150 Kč v předprodeji, 200 Kč na místě (předprodej vstupenek na www.tickets.westmusic.cz a ve Vinotéce Bohemia Sekt, Smetanova 220, Starý Plzenec) Doprava?

pro návštěvníky festivalu je zajištěna kyvadlová doprava do Starého Plzence ze zastávky Plzeň – Světovar sladký červený sekt Chateau Belveder, který si nejlépe vychutnáte s dezertem, nebo krále mezi staroplzeneckými sekty Louis Girardot, který zraje v lahvi až 36 měsíců a jeho ušlechtilá chuť si vás získá jednou provždy. Ochuzeni nebudou ani milovníci tichých vín, pro něž je připravena ochutnávka nových ročníků značek Habánské sklepy, Chateau Bzenec, Víno Mikulov, Vinařství Pavlov. O gastronomické zážitky se zase postarají restaurace U Malické brány, La Provence a Saloon Roudná.

Kupte si svou skleničku

A jak bude ochutnávka sektů probíhat? U vstupu si vyměníte své peníze za bony, které vám budou sloužit jako festivalová měna, a oproti záloze v hodnotě 50 Kč získáte svou skleničku, do které vám budou sommelieři dolévat jedinečné sekty a vína. Na konci festivalu můžete skleničku vrátit nebo si ji odnést domů jako upomínku na festival.

Výlet do historie

Kromě hudebních a gastronomických zážitků se v rámci festivalu můžete vydat také do sklepů společnosti BOHEMIA SEKT, kde vás zkušení průvodci seznámí s historií značky a zasvětí vás do tajů výroby nejoblíbenějšího sektu u nás. Pokud budete chtít zažít více, můžete navštívit také řezbářské sympozium a řemeslné trhy, které se v ten den ve Starém Plzenci konají.

Soutěž o lístky

Chcete vyhrát dvě vstupenky na Bohemia Sekt MUSIC FEST?

Odpovězte správně na soutěžní otázku:

Kdo je hlavní reklamní tváří Bohemia Sektu? a) Veronika Žilková b) Dara Rolinc c) Tereza Maxová d) Pavel Horváth

Odpověď ve tvaru "Bohemia­ Sekt(mezera)A/B/C/D(mezera) jméno a příjmení, adresa" posílejte na telefonní číslo 724 161 321. Autor první, padesáté a sté SMS získá po dvou vstupenkách.

Zdroj: Plzeňský deník
Datum vydání: 31.5.2014
Odkaz:  http://plzensky.denik.cz/

Rulandské bíle ze Zámeckého vinařství Bzenec je nejlepším vínem České republiky pro rok 2019

5. 12. 2018 08:53, Pro veřejnost

Zástupci Národního vinařského centra a hodnotící komise vyhlásili 4. prosince ve Valticích absolutního Šampiona Salonu vín – národní soutěže vín 2019, nejvyšší a největší soutěže vín v České republice ...

Vína z Moravy, Vína z Čech