Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

Sobotka: Vláda je proti zavedení daně z tichého vína

Nová vláda pracuje nejen na podpoře vytváření nových pracovních míst, ale také na systémové finanční stabilizaci zemědělství, uvedl premiér Bohuslav Sobotka při své návštěvě Jihomoravského kraje.

Předseda vlády Bohuslav Sobotka navštívil v rámci svých pravidelných pracovních cest do regionů vinařskou oblast Znojemska a Mikulovska.

Během své cesty se premiér setkal jak se zástupci vinařů, tak s místními starosty a představiteli samospráv. Předmětem jednání byly zejména možnosti vlády pro podporu zemědělství a úspěšný rozvoj vinařské tradice v České republice.

Na rozvoj dostane český venkov navíc 340 milionů eur

"Nová vláda pracuje nejen na podpoře vytváření nových pracovních míst, ale také na systémové finanční stabilizaci zemědělství. Jednou z vládních priorit je například znovuzavedení zelené nafty. Vláda je také rozhodným odpůrcem návrhu na zavedení zdanění tzv. tichého vína," uvedl při své cestě premiér Sobotka.

Zdroj: prvnizpravy.cz
Datum vydání: 5.5.2014
Odkaz:  http://www.prvnizpravy.cz/zp...zavedeni-dane-z-ticheho-vina/

Rulandské bíle ze Zámeckého vinařství Bzenec je nejlepším vínem České republiky pro rok 2019

5. 12. 2018 08:53, Pro veřejnost

Zástupci Národního vinařského centra a hodnotící komise vyhlásili 4. prosince ve Valticích absolutního Šampiona Salonu vín – národní soutěže vín 2019, nejvyšší a největší soutěže vín v České republice ...

Vína z Moravy, Vína z Čech