Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

Milovníci moravských vín vyberou TOP vinařský cíl

Jižní Morava – Návštěvníci zdejších vinařství a dalších poskytovatelů služeb vinařské turistiky mohou až do konce října hodnotit navštívené turistické cíle, a vybrat tak společně TOP vinařský cíl 2013. Akci pořádá Vinařský institut ve spolupráci s Národním vinařským centrem.

Soutěž je novinkou letošního podzimu a má za cíl umožnit široké veřejnosti dát najevo vinařům svou spokojenost s nabízenými službami a vybrat nejlepšího poskytovatele služeb vinařské turistiky.

Celkem je nominováno 103 vinařství a vinných sklepů, které splňují podmínky Certifikace vinařské turistiky Národního vinařského centra. "Chceme, aby návštěvníci vinařských regionů ohodnotili kvalitu servisu, kterou na vlastní kůži zažili. A věříme, že ocenění bude pro toho nejlepšího i zajímavou formou poděkování a ocenění," uvedl za organizátory Petr Psotka.

Hlasovat pro svůj oblíbený vinařský cíl mohou lidé na www.topvinarskycil.cz.

Rulandské bíle ze Zámeckého vinařství Bzenec je nejlepším vínem České republiky pro rok 2019

5. 12. 2018 08:53, Pro veřejnost

Zástupci Národního vinařského centra a hodnotící komise vyhlásili 4. prosince ve Valticích absolutního Šampiona Salonu vín – národní soutěže vín 2019, nejvyšší a největší soutěže vín v České republice ...

Vína z Moravy, Vína z Čech