Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

Víno podněcuje sexuální aktivitu, tvrdí Radim Uzel

http://web.volny.cz

Sexuolog Radim Uzel (72) uvede na dubnovém pražském Mezinárodním veletrhu Víno a Delikatesy svou novou knihu Víno a sex.

"Víno je drogou sbližovací, nějaká ta decka zvyšuje sexuální aktivitu, likviduje špatnou náladu a dodává pocity štěstí a spokojenosti," tvrdí Radim Uzel. Proto také doporučuje k příjemnému životu pít víno."Muž by měl pít denně čtyři deci, žena tři a je to sedmička za den, která zvedne partnerům náladu," říká známý sexuolog Korzu.Zároveň připomíná, že právě pravidelné pití vína pomáhá ke kvalitě života. Dokonce snižuje výskyt infarktů. "Francouzi denně pijí, nedbají na životosprávu, necvičí, milují tučná jídla, a přesto mají nejméně infarktů na světě," zdůrazňuje Radim Uzel. A zároveň připomíná, že extrémní opilost je škodlivá vždycky, ale především pro játra a mozek."Žena by měla vědět, s kým pije a kolik snese," doporučuje Radim Uzel, který se rozhodl vstoupit do politiky. V příštích volbách se bude ucházet o místo senátora.

Vinařský fond startuje kampaň na podporu párování vína a jídla

13. 9. 2018 06:18, Pro veřejnost

Ve čtvrtek 13. září spustil Vinařský fond vůbec poprvé tematickou kampaň, která si klade za cíl prohloubit u široké veřejnosti vnímání vína a jídla jako přirozené kombinace. Kampaň se bude v průb ...

Vína z Moravy, Vína z Čech