Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

Vinařská výstava v Litoměřicích: zahrajte si o lístky

Mladá fronta Dnes

ÚSTÍ NAD LABEM Hrajte s MF DNES o vstupenky na letošní ročník soutěžní a prodejní výstavy Vinařské Litoměřice, která se koná 13. a 14. dubna. Stačí správně odpovědět na otázku: o kolikátý ročník letos jde? Odpovědi posílejte do pátku 23. března na redul@mfdnes.cz, do předmětu napište heslo "Soutěž" a nezapomeňte na telefonní kontakt. Dva vylosovaní získají vstupenky pro 2 osoby na sobotní program.

Mladá fronta Dnes

ÚSTÍ NAD LABEM Hrajte s MF DNES o vstupenky na letošní ročník soutěžní a prodejní výstavy Vinařské Litoměřice, která se koná 13. a 14. dubna. Stačí správně odpovědět na otázku: o kolikátý ročník letos jde? Odpovědi posílejte do pátku 23. března na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., do předmětu napište heslo "Soutěž" a nezapomeňte na telefonní kontakt. Dva vylosovaní získají vstupenky pro 2 osoby na sobotní program.

Na otázku z minulého týdne odpověděli správně a vylosováni byli: Ludmila Boučková z Litoměřic a Pavel Procházka z Chožova. Třetí a poslední soutěžní otázku otiskneme příští čtvrtek 29. března.Mutace - Mladá fronta DNES - severní Čechy