Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

Vinaři z Pavlova na Mikulovsku zahajují už tradiční akci Léto otevřených sklepů

ČRo - Brno, 26.6.2009

Moderátor (Hana Ondryášová):

Vinaři z˙Pavlova na Mikulovsku zahajují už tradiční akci Léto otevřených sklepů. Unikátní systém takzvaných služeb v˙jednotlivých vinařstvích dává turistům jistotu, že v˙době své návštěvy najdou v˙obci nejméně jeden otevřený sklep.Redaktor (Vlasta Gajdošíková):

V˙letní sezóně bude mít každý víkend otevřeno minimálně jedno vinařství. Při návštěvě budou mít milovníci vína možnost prohlédnout si historické sklepy, poznat osobně jednotlivé vinaře a ochutnat, případně i nakoupit místní vína. Otevřena bude také obecní vinotéka, která slouží zároveň jako informační centrum. Otvírací doba ve sklepech je každý pátek od šestnácti do dvaceti hodin, v˙sobotu od desíti do osmnácti a v˙neděli od desíti do čtrnácti hodin. O tomto víkendu drží službu vinařství Antonína Zatloukala. Příští týden to bude Zdeněk Mikulský. Aktuální rozpis najdete na internetové adrese www.obec-pavlov.cz. Z˙Pavlova, Vlasta Gajdošíková.

Vinařský fond startuje kampaň na podporu párování vína a jídla

13. 9. 2018 06:18, Pro veřejnost

Ve čtvrtek 13. září spustil Vinařský fond vůbec poprvé tematickou kampaň, která si klade za cíl prohloubit u široké veřejnosti vnímání vína a jídla jako přirozené kombinace. Kampaň se bude v průb ...

Vína z Moravy, Vína z Čech