Menu

Vína z Moravy, Vína z Čech

akce a novinky

Vinaři z Pavlova na Mikulovsku zahajují už tradiční akci Léto otevřených sklepů

ČRo - Brno, 26.6.2009

Moderátor (Hana Ondryášová):

Vinaři z˙Pavlova na Mikulovsku zahajují už tradiční akci Léto otevřených sklepů. Unikátní systém takzvaných služeb v˙jednotlivých vinařstvích dává turistům jistotu, že v˙době své návštěvy najdou v˙obci nejméně jeden otevřený sklep.Redaktor (Vlasta Gajdošíková):

V˙letní sezóně bude mít každý víkend otevřeno minimálně jedno vinařství. Při návštěvě budou mít milovníci vína možnost prohlédnout si historické sklepy, poznat osobně jednotlivé vinaře a ochutnat, případně i nakoupit místní vína. Otevřena bude také obecní vinotéka, která slouží zároveň jako informační centrum. Otvírací doba ve sklepech je každý pátek od šestnácti do dvaceti hodin, v˙sobotu od desíti do osmnácti a v˙neděli od desíti do čtrnácti hodin. O tomto víkendu drží službu vinařství Antonína Zatloukala. Příští týden to bude Zdeněk Mikulský. Aktuální rozpis najdete na internetové adrese www.obec-pavlov.cz. Z˙Pavlova, Vlasta Gajdošíková.

Rulandské bíle ze Zámeckého vinařství Bzenec je nejlepším vínem České republiky pro rok 2019

5. 12. 2018 08:53, Pro veřejnost

Zástupci Národního vinařského centra a hodnotící komise vyhlásili 4. prosince ve Valticích absolutního Šampiona Salonu vín – národní soutěže vín 2019, nejvyšší a největší soutěže vín v České republice ...

Vína z Moravy, Vína z Čech